Aktualności Charakterystyka
Charakterystyka PDF Drukuj Email

 

 

Charakterystyka

 


Studia Podyplomowe kierowane są do osób, które mają wykształcenie wyższe i chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i uprawnienia zawodowe jako doradcy systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem higieniczno-sanitarnym żywności.

Studia Podyplomowe Zarządzania Jakością organizowane we współpracy z firmą TÜV Rheinland Akademie GmbH, która działa jako jedna ze spółek grupy TÜV Rheinland Berlin-Brandenburg. Dzięki tej współpracy program Studiów ma bardzo praktyczny charakter, a słuchacze mają dostęp do najnowszych rozwiązań stosowanych w procesie wdrażania Systemu Zarządzania Jakością oraz systemu HACCP. Nasi absolwenci, dzięki umiejętnościom zdobytym w trakcie zajęć oraz uzyskanym dokumentom otrzymują propozycje pracy na stanowiskach kierowniczych w branży spożywczej i instytucjach nadzorujących.

W wyniku zakończenia studiów uczestnik otrzymuje dyplom studiów podyplomowych Politechniki Koszalińskiej oraz dwa międzynarodowe Certyfikaty:

Pełnomocnika Jakości TÜV”

oraz

Menadżera Jakości w przemyśle spożywczym”

 

Certyfikaty wydawane są przez TÜV Rheinland Akademie GmbH. Certyfikaty uprawniają do pełnienia funkcji pełnomocnika jakości we wszystkich branżach, a zwłaszcza w przemyśle spożywczym i są uznawane na całym świecie.

Czas trwania: 2 semestry – 220 godzin
Zasady naboru: kolejność zgłoszeń
Terminy zgłoszeń: do 30 października
Opłaty: 2150 PLN/semestr.

 

Informacje dodatkowe

Warunkiem ukończenia Studiów jest uzyskanie zaliczenia z przedmiotów objętych Programem Studiów oraz wykonanie pracy dyplomowej. Tematyka Studiów związana jest z opracowaniem, wdrażaniem i doskonaleniem systemów jakości według standardów międzynarodowych w przemyśle spożywczym.

Politechnika Koszalińska dostarczy każdemu ze słuchaczy materiały dydaktyczne opracowane na licencji TÜV-Akademie Rheinland GmbH, które stanowią podstawę przygotowania się studentów do egzaminów prowadzonych przez trenerów TÜV. Koszt wydania i dostarczenia materiałów oraz koszt egzaminów został wliczony w opłatę za Studia.

Koszt  certyfikatów (ok. 550 PLN za jeden) oraz koszt ewentualnego egzaminu poprawkowego ponosi każdorazowo student i nie obciąża on Politechniki Koszalińskiej.

 

 

 

Organizator:
Wydział Mechaniczny
Katedra Procesów i Urządzeń Przemysłu Spożywczego
75-620 Koszalin, ul. Racławicka 15-17
tel. (094) 34-78-404, 34-78-331, 34-78-402
sylwia. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik: prof. dr hab. inż. Jarosław Diakun

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates 1.5  Valid XHTML and CSS.